Ideiglenes órarend és terembeosztás nov. 22. szerda és 23. csütörtök 3-4. órájára

Kedves Diákok!

Kérjük, hogy különös figyelemmel tanulmányozzátok a táblázatot, mert változhatott a tantárgy, a tanár és a tanterem is!!!

Az esetleges további változások miatt (a nap többi órájára vonatkozóan is) nézzétek meg a honlapon az "elmaradó órák" felületét is!!

Szerda   3. óra   4. óra
Csütörtök     3. óra   4. óra

Karácsonyi adománygyűjtés

adomany

Kedves Szülők! Kedves rákóczis Diákok!

Iskolánk az idén is csatlakozott a Szent László Társulat, a Rákóczi Szövetség és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat fővédnöksége alatt meghirdetett karácsonyi ajándékgyűjtéshez, amelynek keretében tartós élelmiszert és édességet, magyar nyelvű mesekönyveket és játékokat gyűjtünk külhoni magyar gyermekotthonok, óvodák és iskolák számára. Az akció december 4-ig tart.
Az önzetlen adományozás növeli a diákok szociális érzékenységét, és erősíti az összetartozás érzését. Kérjük, hogy akik egyetértenek ezekkel az elvekkel, ajándékaikkal járuljanak hozzá, hogy az idén is szebbé tudjuk varázsolni a határon túli gyermekek karácsonyának szebbé tételéhez. A felajánlott adományokat a portánál elhelyezett dobozokba lehet elhelyezni.

Köszönjük!

Regisztrációs felület a nyílt napokhoz

Gimnáziumunk nyílt napjaihoz a regisztrációs felület a linkre kattintva érhető el.

A regisztráció lezárult!

Ebédbefizetés

csekk

Kedves Diákok!

Az ebédcsekkek még átvehetők a gazdasági irodában.

Emellett kiosztunk egy tájékoztatót a bankkártyás fizetési lehetőségről és egy nyilatkozatot, amit az igénylőknek november 20-ig vissza is kell juttatniuk az iskolába. Kérjük, figyeljetek a szoros határidőre!

Fogadóórák

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az őszi fogadóórákat az alábbi napokon tartjuk:
November 13. 17.00 - humán tárgyakat tanító pedagógusok
November 20. 17.00 - reál tárgyakat és a testnevelést tanító pedagógusok

A fogadóórára előzetes regisztráció szükséges, amelyet november 6-án 14 órától tehetnek meg az elektronikus napló felületén. Egyes pedagógusok nem a tárgyuknak megfelelő napon fogadnak, ezért kérjük, mindenkinél ellenőrizzék le a dátumot a regisztráció alkalmával. A terembeosztás péntektől (nov. 10.) lesz látható!

Felvételi tájékoztató szülői értekezlet és nyílt napok

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és a felső menüsor felvételi menüpontja alatt is megtalálható!

Felvételi tájékoztató a 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2018/19-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

« ElsőElőző1234KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL