Segítő Mental Team

2020.11.27.

porcelanrozsa

Kedves Diákok, Szülők!

A digitális munkarend nehézségeinek időszakában, szorongások, monotóniatűrés, megváltozott elvárások teljesítésébensegítséget nyújtunk.

Mentál Team néven elérhető a Teams felületén, tagjai az iskola segítő szakemberei (Mentál munkacsoport).

Minden megkeresést szeretettel fogadunk.

KARÁCSONYI ADOMÁNYGYŰJTÉS A DIGITÁLIS TANREND IDEJÉN IS
Gimnáziumunk ebben az évben is csatlakozott a Szent László Társulat és a Rákóczi Szövetség által kezdeményezett karácsonyi adománygyűjtéshez, melynek keretében tartós élelmiszert és édességet, tisztálkodási szereket, mesekönyveket és társasjátékokat juttatnak el a szervezők határon túli magyar gyermekotthonokba illetve szórvány magyar települések rászoruló gyermekeihez.
A gyűjtés a járványhelyzet és a részben digitális tanrend szerinti oktatás ellenére is tart. Iskolánkban az adományokat a porta melletti dobozba lehet elhelyezni december 3-ig.
Nagyon köszönjük!

Maszkolj könyvben pályázat eredménye

2020.11.23.

Kedves rákóczis Diákok!

Lezárult a Maszkolj könyvben pályázat, 51 pályamunka érkezett. (A képekre kattintva megtekinthetők nagyobb méretben is.)Köszönjük a részvételt és gratulálunk a nyerteseknek!

gyoztes masodik harmadik

Érettségi eredmények átvétele

2020.11.19.

Kedves Vizsgázók!

Az őszi érettségi vizsgaidőszak nálunk november 25-én zárul. A vizsgabizottság aznap délután tart eredményhirdető értekezletet, azután készülhetnek el a bizonyítványok, törzslapkivonatok. Vonatkozik ez azon vizsgázókra is, akik emelt szinten már befejezték az érettségit!

Ezek a törzslapkivonatok - emelt és középszintű - másnap, azaz november 26-án, csütörtökön 8.00-16.00-ig vehetők át aláírás vagy meghatalmazás ellenében a földszinti vizsgateremben.

Búcsúzunk

2020.11.16.

halzl jozsef

Fájdalommal búcsúzunk Dr. Halzl Józseftől, a Rákóczi Szövetség tiszteletbeli elnökétől, gimnáziumunk volt diákjától. Emlékét megőrizzük.

Halzl József életrajza

FIGYELEM!! VÁLTOZÁS AZ OKTV KEZDŐ IDŐPONTJÁBAN

Kedves érintett Diákok!

November 16-tól kezdődően változik valamennyi OKTV kezdő időpontja. A versenyek 14 óra helyett 12 órakor kezdődnek. Kérjük, hogy a résztvevők 11.30-ra érkezzenek meg az iskolába. A helyszín az aulában lesz olvasható.

TÁJÉKOZTATÁS RÉSZLEGES DIGITÁLIS MUNKAREND BEVEZETÉSÉRŐL

A járvány terjedését korlátozó intézkedések értelmében gimnáziumunkban a 9-12. évfolyamos tanulók és a 8.T osztály számára nov. 11-től - az eredeti órarend szerint - digitális munkarendben történik az oktatás. A tanórákon való online részvétel kötelező. Az esetleges távollét igazolására a házirend mindennapos iskolábajárásra vonatkozó előírásai érvényesek.

A 7.HR, 7.NY, 7.T és 8.HR osztályokban továbbra is órarend szerinti jelenléti oktatás folyik.

Fogadóóra

2020.11.04.

Kedves Szülők!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy az őszi fogadóórákat a vírushelyzet miatt online tartjuk november 9-én és 16-án, hétfőn 17-től 19 óráig.

A fogadóórára előzetes regisztráció szükséges, amelyet
- a 9-i alkalomra november 4-én szerdán 14:00 órától 9-én hétfőn 12 óráig

- a 16-i alkalomra november 10-én kedden 12:00 órától 16-án hétfőn 12 óráig tehetnek meg az alábbi link használatával.

Regisztrációs link

Az online fogadóórát a TEAMS felületen tartjuk. A beszélgetésre tanáronként 6 perc áll rendelkezésre. Az egyes tanárok „meghívó” linkjét az „értekezletre” email-ben kapják meg. Önöknek ezen linkek használatával kell az adott tanárhoz bejelentkezniük kevéssel a regisztrált időpont előtt. Ezzel egy virtuális várószobába kerülnek, ahonnan az illető szaktanár fogja „behívni” Önöket a beszélgetésbe.

« ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL