Szóbeli felvételi vizsgák beosztása a 2021/22-es tanévre

Kérjük, figyelmesen olvassák el a tájékoztató szöveget a szóbeli beosztásról, a ponthatárokról!

FONTOS!! A diákok csak akkor jelenjenek meg a felvételi vizsgán, ha egészségesek és a környezetükben sincs COVID fertőzött személy!

6 és 7 évfolyamos képzés
március 3., szerda március 4., csütörtök március 5., péntek március 8., hétfő március 9., kedd
4 és 5 évfolyamos képzés
angol (0003,0007) német (0004) biológia (0005) rajz (0006)

Kisfilm pályázat
image002be A Gimnázium Diákönkormányzata által meghirdetett kisfilm pályázaton az első helyen Gyurkovics Kornél 8.T osztályos tanulónk és az osztálytársai által készített I’II Be Back Again Someday című alkotása végzett. A filmet itt tekinthetik meg.

Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

2021.01.29.

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a tájékoztatót a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról!

Tájékoztató

FIGYELEM! A rajz képességvizsgálatra (02. 24. szerda) csak a diákok léphetnek be az épületbe! A diákoknak a belépéskor a lázmérés és a kézfertőtlenítés, valamint a bent tartózkodás teljes ideje alatt a szájmaszk szabályos viselése kötelező!

A központi írásbeli felvételi vizsga menete és a dolgozatok megtekintése

2020.12.17.

A központi írásbeli felvételi vizsga menete a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban, illetve a terembeosztás megtekinthető a linkekre kattintva. Emellett ajánljuk még a Felvételi felső menüsorban lévő gyakori kérdések listáját is áttekintésre!

Felvételi vizsga menete

Terembeosztás

Felvételi tájékoztató a 2021/22-es tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2020.10.20.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2021/22-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat, melyeket a főoldalon, a hírek közt, és a felső menüsorban, a Felvételi menüpont alatt is megtalálnak!

Segítő Mental Team

2020.11.27.

porcelanrozsa

Kedves Diákok, Szülők!

A digitális munkarend nehézségeinek időszakában, szorongások, monotóniatűrés, megváltozott elvárások teljesítésébensegítséget nyújtunk.

Mentál Team néven elérhető a Teams felületén, tagjai az iskola segítő szakemberei (Mentál munkacsoport).

Minden megkeresést szeretettel fogadunk.

TÁJÉKOZTATÁS RÉSZLEGES DIGITÁLIS MUNKAREND BEVEZETÉSÉRŐL

A járvány terjedését korlátozó intézkedések értelmében gimnáziumunkban a 9-12. évfolyamos tanulók és a 8.T osztály számára nov. 11-től - az eredeti órarend szerint - digitális munkarendben történik az oktatás. A tanórákon való online részvétel kötelező. Az esetleges távollét igazolására a házirend mindennapos iskolábajárásra vonatkozó előírásai érvényesek.

A 7.HR, 7.NY, 7.T és 8.HR osztályokban továbbra is órarend szerinti jelenléti oktatás folyik.

A 100 legjobb középiskola

2020.10.25.

image002be Nagy örömmel szeretnénk beszámolni róla, hogy a HVG idei, A 100 legjobb gimnázium 2020 című kiadványában iskolánk az 58. helyet szerezte meg, ezzel 8 helyet javított a tavalyi eredményhez képest.

« ElsőElőző123456KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL