Rákóczi Night 2018.
rrn1

Kedves Diákok!

2018. január 26-án 7. alkalommal rendezzük meg a Rákóczi Night-ot. A mellékelt jelentkezési lapot kell visszajuttatni az érdeklődőknek minél hamarabb, mert az első 100 tanuló vehet részt a programon.

Jelentkezési lap

Rotterdami diákcsereprogram
rotterdam

Kedves Diákok!

2018 tavaszán iskolánk diákcsereprogramot szervez Rotterdamba. Az érdeklődő diákok az alábbi tájékoztató és szándéknyilatkozat kitöltésével jelentkezhetnek december 18-ig.

Tájékoztató

Ebédcsekk

csekk

Kedves Diákok!

Az ebédcsekket a héten lehet átvenni a gazdasági irodában. Kérjük, figyeljetek a  rövid határidőre!

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető.

Felvételi tájékoztató a 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2018/19-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

OKTV

Kedves Diákok!

A héten megkezdődnek az idei tanév OKTV írásbeli fordulói. A versenynaptár itt található. Az írásbelik 14.00-kor kezdődnek, kérjük, hogy az oktv-n indulók időben érkezzenek a kijelölt terembe!

A 100 legjobb gimnázium
2017 hvg

Nagy örömmel és büszkeséggel számolhatunk be arról, hogy a HVG Kiadó által megjelentetett 100 legjobb gimnázium 2018 című kiadvány rangsora alapján  gimnáziumunk történetében először megszerezte a rangos 80. helyet.

Gimnáziumunkat bemutató részlet

Részletes tájékoztató