Francia szakos kollégát keresünk

2020.07.02.

Iskolánk az alábbi munakakör betöltésére keres kollégát:

Francia szakos tanár, heti 13 óra, foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű, félállás.

Jelentkezéshez szükséges: önéletrajz, diploma másolata, alkalmazás esetén erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezni elektronikusan az allas (kukac) budai-rfg.sulinet.hu címen lehet.

Nyári ügyelet a Rákócziban

2020.06.22.

Gimnáziumunkban az alábbi időpontokban van ügyintézésre lehetőség a nyári szünetben:

június 24., szerda   9.00-13.00    Magócs Éva intézményvezető
 július 8., szerda   9.00-13.00   Székely László intézményvezető-helyettes
 július 22., szerda   9.00-13.00   Hortobágyi Péter intézményvezető-helyettes
 augusztus 5., szerda   9.00-13.00   Magócs Éva intézményvezető
 augusztus 19., szerda   9.00-13.00   Magócs Éva intézményvezető
 Iskolai étkezéssel kapcsolatban kérjük, olvassák el a bal oldali menüsorban az "Iskolai információk" között az EBÉD fül mögött írottakat. Segítséget Vrabecz Orsolyától kérhetnek (vrabecz (at) budai-rfg.sulinet.hu) (3168685)

Búcsúzunk

Fájdalommal búcsúzunk iskolánk egykori diákjától, Benedek Tibortól. Emlékét megőrizzük.

(A vele készült beszélgetés.)

benedekt

Pódium 2020.
eredmeny

A 2019/20-as tanévben a 7-11. évfolyam tanulói is szép eredményeket értek el (a végzősökről külön posztban számoltunk be).

Gratulálunk a tanulóknak és felksézítő tanáraiknak!

Eredmények

Átjelentkezés más gimnáziumba járó diákok részére

2020.06.02.

Átjelentkezés más gimnáziumba járó diákok részére

(részletes tájékozató az átjelentkezés menetéről, feltételeiről)

Legjobb végzősök

Szeretettel gratulálunk végzőseink versenyeredményeihez! További szép sikereket kívánunk!

Végzősök dicsőségtablója

Fakultációválasztás a 2020/2021-es tanévre

Kedves Szülők!

A honlap felső menüsor szülőknek menüpontja alatt megtekinthető a jövő évi fakultációválasztást megkönnyítő diasor. Az emelt szintű érettségi előkészítőre (fakultációra) való jelentkezési lap a linkre kattintva letölthető.

Kérjük, hogy mindenki a gyermeke osztályának megfelelő oldal alapján nyilatkozzon!

Visszaküldési lehetőségek:

- az adott oldal kitöltve, beszkennelve, az osztályfőnököknek elektronikusan visszaküldve

- vagy ha ez nem lehetséges, a SZÜLŐ e-mail címéről az osztályfőnök számára egy üzenet

Határidő: MÁJUS 10.

Tájékoztató és útmutató a tantermen kívüli digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezelésről

2020.04.08.

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Az alábbi linkeken lehet tájékozódni a tantermen kívüli digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezelésről.

Útmutató a tantermen kívüli, digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezeléshez

Tájékoztató a tantermen kívüli, digitális munkarendben való részvétel során megvalósuló adatkezelésről

« ElsőElőző12345KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL