Felvételi jegyzék és az elutasított tanulók listája

Kedves felvételiző Diákok, tisztelt Szülők!

Az alábbi listákon valamennyi diák szerepel, aki jelentkezett gimnáziumunk egy vagy több képzési területére. Aki több tagozatot is megjelölt, minden érintett listán külön-külön keresse meg az azonosítóját, vagy a jelszavát!

A felvehető tanulók listája az adott tanulmányi területen a felvételiző rangsorban elért helyét mutatja. A tervezett tanulólétszámhoz képest hátrább rangsorolt diákoknak is lehet esélyük, ha az előrébb levő tanulókat más megjelölt tanulmányi területre vesszük fel, vagy ha a sorrendben előbb megjelölt iskolába kerülnek felvételre.

Az elutasított tanulókat a nevük betűrendjében soroljuk fel.
Az elutasítás oka lehet:
- a tanulót a hozott pontjai (általános iskolai bizonyítványa + központi írásbeli vizsga eredménye) alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló nem jelent meg a szóbeli felvételi vizsgán vagy a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló nem felelt meg a rajz alkalmassági vizsgán
- a tanuló megfelelt a rajz alkalmassági vizsgán, de hozott pontjai alapján nem hívtuk be szóbeli vizsgára
- a tanuló hozott pontjai és a szóbeli vizsgán elért teljesítménye összességében nem elegendő a gimnáziumunkba való felvételhez.

FONTOS! Minden tanulónak, aki jelentkezési lapot nyújtott be gimnáziumunkba 2017. április 26-ig postára adjuk a felvételről szóló értesítést, illetve az elutasításról szóló határozatot. A felvételi eredményről más módon nem adunk felvilágosítást. Köszönjük a megértésüket!

7 évfolyamos képzés (08) Tehetséggondozó
6 évfolyamos képzés (01) Humán