Tankönyvrendelés a 2017/18-as tanévre

Mielőtt letöltik a jövő évi tankönymegrendelő lapot, kérjük, olvassák el az alábbi tájékoztató szöveget!

A tankönyvigénylő lapok visszahozatalának határideje nagyon rövid, április 19-e, kérjük, figyeljenek a határidőre!

Idén több tankönyv is átdolgozásra került, ezért a korábbi tankönyvek nem használhatók. Minden esetben ellenőrizzék a kiadói kódokat.

Az iskolának idén sincs visszáruzási joga. A rendelés lezárásra után nem lehet módosítani, a megrendelt könyveket át kell venni. Ha valamelyik könyvet mégsem kérik, egyénileg kell visszaküldeni a Kellóhoz.

Az ingyen tankönyvre jogosultak minden könyvet könyvtári kölcsönzéssel kapnak. Ezeket, a munkafüzetek kivételével tanév végén vissza kell hozni. Ha a könyv elveszett, vagy megrongálódott, pótolni kell. Ha bizonyos tankönyveket meg szeretnének venni, azt egyénileg a Kelló webshopján keresztül lehet megtenni. Ennek címe: webshop.kello.hu.

Az ingyenes tankönyvigényléshez ki kell tölteni az alábbi igénylőlapot és a jogosultságot igazoló dokumentummal együtt április 19-ig vissza kell juttatni az iskolába.

Ha a rendeléssel kapcsolatban bármilyen kérdésük van, forduljanak Békefi-Zrinyi Ágnes tankönyvfelelőshöz (bekefi (at) budai-rfg.sulinet.hu)

Ingyenes tankönyvigényléshez szükséges igénylőlap

Letölthető tankönyvigénylési lapok (a 2017/18-as osztályfokot kell figyelni):

7.T     8.HR       8.T

9.C     9.HR      9.T