Nyelvtanulási pályázat
2019 szeptember 26., csütörtök 18:04

2019.09.26.

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Ahogyan Önök arról már biztosan értesültek, a Kormány 2019. február 6-i döntése értelmében a 2019/2020-as tanévben nappali tagozatos, gimnáziumi képzésben, 9. vagy 11. évfolyamban tanulók kéthetes egyéni vagy csoportos nyelvtanulásban vehetnek részt. A késői tájékoztatásnak adminisztrációs oka van, a pályázat eredményességét nem befolyásolja.

Iskolánk tanulói angol (Egyesült Királyság, Málta, Írország), német (Ausztria, Németország) és francia (Franciaország) nyelvterületen vehetnek részt nyelvtanulásban.

A nyelvi programban az érintett tanulók alanyi jogon vehetnek részt, a támogatás elnyerésére azonban pályázni kell.

A pályázati rendszer várhatóan 2020. év elejétől nyílik meg a pályázók számára, azonban a zökkenőmentes lebonyolítás érdekében mindenképpen szükséges az előzetes igényfelmérés, hogy az utazási és nyelviskolai kapacitások rendelkezésre álljanak.

Az előzetes jelentkezések határideje 2019. október 7.

Kérem, olvassák el a program részletes tájékoztatóját és amennyiben szeretnék, hogy gyermekük részt vegyen a nyelvtanulási programban a szülői szándéknyilatkozatot kitöltve, aláírva küldjék vissza az iskolába, gyermekük osztályfőnökének.

A program részletes tájékoztatóját itt találják

Szülői szándéknyilatkozat minta (előzetes igényfelméréshez szükséges)
Utolsó frissítés: 2019 szeptember 27., péntek 06:35