THE rendezvényről 2011

2011.11.14. ARCHÍV

 

2011. november 8-án a természettudományokat népszerűsítő rendezvénysorozat, a THE (Tudományos Hasznos Emberi) nyitó programjának adtunk otthont, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy diákjaink minél nagyobb számban érdeklődjenek a természettudományok iránt.
A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Dr. Navracsics Tibor miniszterelnök-helyettes úr, mint a THE fővédnöke. Nálunk járt Dr. Pakucs János úr, az Innovációs Szövetség tiszteletbeli elnöke is, aki a legjobban teljesítő intézmények között említette meg iskolánkat. A rendezvény médiatámogatója, a Duna TV riportot készített említett vendégeinkkel, diákokkal és az intézmény igazgatójával. A riportok a Heuréka című műsorban lesznek majd láthatók.

Az előadásokat és a kísérleteket több, mint 300 diák láthatta, a visszajelzések pozitívak.
A megnyitóról Havassy András és Székely László tanár urak fotói itt tekinthetők meg.

 THE Megnyitó 1 THE Megnyitó 2.  THE megnyitó 3 THE Megnyitó 4.