Szülőknek
Szülői nyilatkozat HPV oltásról a 7. évfolyamos fiúk szüleinek

Tájékoztatás a középiskolai beiratkozásról és az iskolai étkeztetés igényléséről

2020.06.02.

Sikerült a prblémákat megszüntetni, a KRÉTÁBAN az e-Ügyintézés felületen működik a beiratkozás funkció! A kötelező elemeket mindenképpen ki kell tölteni, illetve fel kell tölteni!

Részletes összefoglalót olvashatnak a beiratkozás folyamatáról, az ahhoz kapcsolódó dátumokról a linkre kattintva

A beiratkozás menete a KRÉTA felületen 2020. június 15-től 21-ig (a folyamatot bemutató tájékoztató)

A szülői értekezleten elhangzottakhoz képest változás történt az iskolai étkezést igénylők teendőivel kapcsolatban. Kérjük, hogy a bal oldali menüsorban az "Iskolai információk" között az "EBÉD" link mögött található információknak megfelelően járjanak el a kedves szülők!

Köszönjük!

Fakultációválasztás a 2020/2021-es tanévre

Tisztelt 10. évfolyamos Szülők!

Ezen a linken megtalálható a jövő évi fakultációválasztást megkönnyítő diasor. Az emelt szintű érettségi előkészítőre (fakultáció)való jelentkezési lap hamarosan letölthető lesz a honlapról.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR) érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról március 9-én hétfőn 17.00 órakor

2020.03.03.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR)érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról.

Iskolánk egy tájékoztató napot szervez az érintett szülők számára a 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 182/A.§ (1) alapján, amikor az Országgyűlés által elfogadott egyházak képviselői bemutathatják az általuk szervezett hit- és erkölcstan oktatásra vonatkozó programjukat.
A konzultáció időpontja: 2020. márc. 09., hétfő  17.00 óra, 120-as tanterem

Intézményünkben ebben a tanévben hittan órát tartó egyházak képviselőit hívtuk meg:

Magyar Katolikus Egyház, Országúti Ferences Plébánia,
Budapest-Budai Református Egyházközség,
Tan Kapuja Buddhista Egyház,
Budavári Evangélikus Egyházközség,
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége Budai Körzet.

Amelyik egyház képviselője nem tud eljönni, várhatóan írásos anyagot küld.

Szakértői véleményhez szükséges dokumentum

Tisztelt Szülők, amennyiben szeretnék, hogy gyermekük tanulási nehézséggel kapcsolatos vizsgálaton vegyen részt, a 4 oldalas kérelem mellett egy új szülői kérvényt is be kell adni, ez a linkre kattintva letölthető.

Szülői kérelem

« ElsőElőző12345678KövetkezőUtolsó »