Szülőknek
Ebédmegrendelés a 2019/20-as tanévre (nem bejövő osztályok esetében)

2019.05.22.

A 2019/20-as tanévre az ebéd megrendeléséhez szükséges dokumentumokat kérjük, olvassák el, és a megfelelőt töltsék ki  és kérjük,  jutttassák vissza a 212-es irodába! Köszönjük.

Szülői szándéknyilatkozat

8. számú melléklet - ingyenes vagy kedvezményes intézményi gyermekétkeztetés igénybevételéhez

9. számú melléklet- igazolás ingyenes intézményi gyermekétkeztetés igénybevételére való jogosultsághoz

Bejövő osztályok letölthető dokumentumai

2019.05.06.

Tanulói adatlap (Elektronikusan kitölthető, határideje: 2019. május 10.)

Nyilatkozat a szülői jog gyakorlásáról (A beiratkozáskor kérjük, hozzák magukkal kitöltve!)

Étkezéssel kapcsolatos,  bejövő osztályoknak szóló dokumentumok

(A beiratkozáskor kérjük, hozzák magukkal kitöltve!):

Közétkeztetési tájékoztató

Tájékoztató a szándék- és hozzájárulási nyilatkozatról

Hozzájáruló nyilatkozat

iMenza használatához segédlet

Szülői szándéknyilatkozat

Tájékoztató a fakultációválasztásról (2019-20)

2019.04.26.

A linkre kattintva megtekinthetik intézményünk tájékoztatóját a fakultációválasztásról,

a kétszintű érettségi rendszerről és a  pontszámításáról.

Tájékoztató az e-ügyintézésről

A 2015. évi CCXXII. törvény alapján a KRÉTA gondviselői felületén egy új menüpont jelent meg: e-ügyintézés. A tudnivalók a mellékelt fájlban olvashatók.

A tájékoztató PDF-formátumban

Tankönyvigénylés a 2019/20-as tanévre

Az iskolai tankönyvigénylés menete ebben a tanévben változik, már nem papír alapon kell majd  kitölteni a rendelési lapot. Minden szülő egyedi belépési kódot fog kapni e-mailben, április elején. Mindkét szülő fog kapni ilyet, de értelemszerűen csak egyszer kell kitölteni. Kérjük, figyeljenek a kitöltésre, mert utólagosan már nem lehet módosítani! A felmerülő kérdéseket a bekefi kukac budai-rfg.sulinet.hu címre küldhetik, Békefi-Zrinyi Ágnes tankönyvfelelősnek.

A 7-9. évfolyamok térítésmentesek, ők könyvtári kölcsönzéssel kapják a könyveket. Ezeket a tanév végén vissza kell adni, kivéve a munkafüzeteket és a nyelvkönyveket, mivel azokba írnak. Ha valaki meg szeretné venni a könyveket, magának kell intéznie.

A 10-12. évfolyam tankönyvei fizetősek, tankönyvtámogatást bizonyos esetekben lehet igényelni. Ehhez a mellékelt nyomtatványt kell kitölteni, és a tankönyvigénylési laphoz csatolni.

A 7. melléklet a 2015. évi C. törvényhez VI. kiegészítő szabályok 8. pontja alapján:

"Nem igényelhető támogatás - függetlenül attól, hogy a fenntartó és a köznevelési intézmény részt vesz az állami feladatellátásban vagy sem - az olyan tanuló után, aki

...

b) szülői vagy saját kérésre magántanuló"

Ingyenes tankönyvigényléshez szükséges igénylőlap

Figyelem!

A normatív kedvezményre való jogosultságot igazolni (az igénylőlaphoz csatolni) szükséges, az igazolásokat iskolánk ifjúságvédelmi felelősének, Holicsek Ágnes tanárnőnek kell leadni április 5-ig.

Normatív kedvezményre jogosító igazolás:

- tartósan beteg tanuló emelt családi pótlék igazolása vagy szakorvosi igazolás
 - a sajátos nevelési igényű tanuló szakértői bizottság szakvéleménye
 - három- vagy többgyermekes családban élő tanuló családi pótlék igazolása
 - rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülő tanulónál a települési önkormányzat határozata

« ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL