Szülőknek
Tájékoztató a KRÉTA Tanulmányi pénzügyi rendszer 2021. január 1-től történő bevezetéséről

2020.12.16.

Újabb lehetőséget nyújt a KRÉTA rendszer az elektronikus ügyintézésre az esetleges pénzügyek esetén is a Tanulmányi pénzügyi rendszer bevezetésével. Kérjük, figyelmesen olvassák el az alábbi tájékoztatót!

Tájékoztató

Szülői nyilatkozat HPV oltásról a 7. évfolyamos fiúk szüleinek

Tájékoztatás a középiskolai beiratkozásról és az iskolai étkeztetés igényléséről

2020.06.02.

Sikerült a prblémákat megszüntetni, a KRÉTÁBAN az e-Ügyintézés felületen működik a beiratkozás funkció! A kötelező elemeket mindenképpen ki kell tölteni, illetve fel kell tölteni!

Részletes összefoglalót olvashatnak a beiratkozás folyamatáról, az ahhoz kapcsolódó dátumokról a linkre kattintva

A beiratkozás menete a KRÉTA felületen 2020. június 15-től 21-ig (a folyamatot bemutató tájékoztató)

A szülői értekezleten elhangzottakhoz képest változás történt az iskolai étkezést igénylők teendőivel kapcsolatban. Kérjük, hogy a bal oldali menüsorban az "Iskolai információk" között az "EBÉD" link mögött található információknak megfelelően járjanak el a kedves szülők!

Köszönjük!

Fakultációválasztás a 2020/2021-es tanévre

Tisztelt 10. évfolyamos Szülők!

Ezen a linken megtalálható a jövő évi fakultációválasztást megkönnyítő diasor. Az emelt szintű érettségi előkészítőre (fakultáció)való jelentkezési lap hamarosan letölthető lesz a honlapról.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR) érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról március 9-én hétfőn 17.00 órakor

2020.03.03.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR)érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról.

Iskolánk egy tájékoztató napot szervez az érintett szülők számára a 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 182/A.§ (1) alapján, amikor az Országgyűlés által elfogadott egyházak képviselői bemutathatják az általuk szervezett hit- és erkölcstan oktatásra vonatkozó programjukat.
A konzultáció időpontja: 2020. márc. 09., hétfő  17.00 óra, 120-as tanterem

Intézményünkben ebben a tanévben hittan órát tartó egyházak képviselőit hívtuk meg:

Magyar Katolikus Egyház, Országúti Ferences Plébánia,
Budapest-Budai Református Egyházközség,
Tan Kapuja Buddhista Egyház,
Budavári Evangélikus Egyházközség,
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége Budai Körzet.

Amelyik egyház képviselője nem tud eljönni, várhatóan írásos anyagot küld.

« ElsőElőző12345678KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL