Szülőknek
Fakultációválasztás a 2021/2022-es tanévre

Tisztelt 10. évfolyamos Szülők!

Ezen a linken megtalálható a kétszintű érettségivel kapcsolatos tájékoztatás és a jövő évi fakultációválasztást megkönnyítő diasor, mely 2021. április 22-én hangzott el. Az emelt szintű érettségi előkészítőre való jelentkezés kérdőíve elérhető az e-Kréta felületén.

Hit- és erkölcstan órára bejelentkezett egyházak

2021.03.25.

A hit- és erkölcstan oktatásra gimnáziumunkba bejelentkezett egyházak listája, kéviselőik neve, elérhetőségük a linkre kattintva megtekinthető.

Tájékoztatás a 2021-2022-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról

A hagyományos tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR) érdeklődő szülei számára a 2021/22-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról a járványhelyzetre való tekintettel elmarad.

Az érintett egyházak tájékoztató anyagai az "Iskolai információk" között (balra lent) elhelyezett "Hit- és erkölcstan/Egyházak" menüpontban olvashatók.

Tájékoztató a KRÉTA Tanulmányi pénzügyi rendszer 2021. január 1-től történő bevezetéséről

2020.12.16.

Újabb lehetőséget nyújt a KRÉTA rendszer az elektronikus ügyintézésre az esetleges pénzügyek esetén is a Tanulmányi pénzügyi rendszer bevezetésével. Kérjük, figyelmesen olvassák el az alábbi tájékoztatót!

Tájékoztató

Szülői nyilatkozat HPV oltásról a 7. évfolyamos fiúk szüleinek