Szülőknek
Adatszolgáltatás - 2020/21-es tanévre felvett tanulók

A felvételi értesítőben a kért adatok megadásához május 4-re ígértük a linket. Az idei évben a beíratkozás valószínűleg kizárólag a KRÉTA felületen történik majd, ami kérni fogja a legtöbb szükséges adatot. Ezért külön adatlap kitöltését egyelőre nem kérjük.

A napokban talán hozzájutunk az étkezéssel és a tankönyvrendeléssel kapcsolatos információkhoz. Az Önök ezzekkel kapcsolatos teendőiről hamarosan tájékoztatást tudunk adni ezen a felületen. Ekkor kérjük majd az idegen nyelv tanulásával kapcsolatos szándéknyilatkozatukat is.

Kérjük, hogy a honlapunkon fellelt korábbi évekre vonatkozó adatlapokat ne töltsék ki automatikusan és ne küldjék el!

Köszönjük!

Második idegen nyelv

Nyilatkozat a szülői felügyeleti jog gyakorlásáról

A latin nyelv oktatásáról gimnáziumunkban

Latin nyelvről-szülői levél

Fakultációválasztás a 2020/2021-es tanévre

Tisztelt 10. évfolyamos Szülők!

Ezen a linken megtalálható a jövő évi fakultációválasztást megkönnyítő diasor. Az emelt szintű érettségi előkészítőre (fakultáció)való jelentkezési lap hamarosan letölthető lesz a honlapról.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR) érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról március 9-én hétfőn 17.00 órakor

2020.03.03.

Tájékoztató nap a jelenlegi 7.NY, 7.HR, 7.T osztályok, valamint a következő tanévben iskolánkba járni szándékozó humán-reál profilú osztályok (HR)érdeklődő szülei számára a 2020/21-es tanévi hit- és erkölcstan oktatásról.

Iskolánk egy tájékoztató napot szervez az érintett szülők számára a 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 182/A.§ (1) alapján, amikor az Országgyűlés által elfogadott egyházak képviselői bemutathatják az általuk szervezett hit- és erkölcstan oktatásra vonatkozó programjukat.
A konzultáció időpontja: 2020. márc. 09., hétfő  17.00 óra, 120-as tanterem

Intézményünkben ebben a tanévben hittan órát tartó egyházak képviselőit hívtuk meg:

Magyar Katolikus Egyház, Országúti Ferences Plébánia,
Budapest-Budai Református Egyházközség,
Tan Kapuja Buddhista Egyház,
Budavári Evangélikus Egyházközség,
Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége Budai Körzet.

Amelyik egyház képviselője nem tud eljönni, várhatóan írásos anyagot küld.

Szakértői véleményhez szükséges dokumentum

Tisztelt Szülők, amennyiben szeretnék, hogy gyermekük tanulási nehézséggel kapcsolatos vizsgálaton vegyen részt, a 4 oldalas kérelem mellett egy új szülői kérvényt is be kell adni, ez a linkre kattintva letölthető.

Szülői kérelem

Felmentés lehetősége legfeljebb 2 testnevelés órán való aktív részvétel alól

testnev og

A legfeljebb 2 testnevelés órán való aktív részvételről való felmentés részletes leírása a linkre kattintva megtekinthető.

Kérelem a felmentéséhez

« ElsőElőző12345678KövetkezőUtolsó »