2021.06.14.

A beiratkozással kapcsolatos információk, határidők, linkek megtekinthetők a linkre kattintva.

Nyári táborok

Kedves rákóczis Diákok!

A nyári szünetben két táborban is várunk benneteket sok szeretettel!

vizitura

Nevezz be egy augusztusi rákóczis vízitúrára! Egy hajóban evezhetünk végre!

alkototabor

Várunk Horányba, a rákóczis alkotótáborunkba, ahol számtalan technikával szabadjára engedheted kreativitásod.

Legjobb végzősök 2020/2021.
gratulalok

Gratulálunk végzőseinknek és felkészítő tanáraiknak a szép eredményekhez!

Legjobb végzősök listája

Átjelentkezés más gimnáziumba járó diákok részére

2021.05.10.

Tisztelt Érdeklődők!

Az alábbi linken olvashatók a jelenleg más gimnáziumba járó 9-11. (hat osztályos gimnázium esetén 8.) évfolyamos tanulók részére a 2021/22-es tanévre vonatkozó átjelentkezés tudnivalói.

Az átjelentkezés részletei

A "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny döntő fordulójának eredményei

2021.04.27.

image002be A linkre kattintva megtekinthetők a "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny döntő fordulójának végleges eredményei. Gratulálunk a résztvevőknek, a diákoknak és felkészítő tanáraiknak is!

Rákóczis évkönyv

2021.03.25.

evkonyv szulo

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Megjelent az új Rákóczis évkönyv. A rendelés menetéről, az évkönyv tartalmáról a képre kattintva olvashat bővebben.

A "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny

2021.03.19.

image002be A "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny döntőjébe jutott diákok névsora. Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak!

Segítő Mental Team

2020.11.27.

porcelanrozsa

Kedves Diákok, Szülők!

A digitális munkarend nehézségeinek időszakában, szorongások, monotóniatűrés, megváltozott elvárások teljesítésébensegítséget nyújtunk.

Mentál Team néven elérhető a Teams felületén, tagjai az iskola segítő szakemberei (Mentál munkacsoport).

Minden megkeresést szeretettel fogadunk.

« ElsőElőző12345KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL