II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi Csapatverseny

2019.09.16.

rakoczi

Iskolánk 2020-ban immár kilencedik alkalommal rendezi meg a II. Rákóczi Ferenc Irodalmi és Műveltségi Csapatversenyt.

Az idei tanév versenyiírása megtekintető a linkre kattintva.

Szülői értekezlet

2019.09.10.

szuloi

Sok szeretettel meghívjuk a 2019/20-as tanév első szülői értekezletére szeptember 16-án, hétfőn.

Helye: az osztály tanterme, kezdés:

- bejövő osztályok 16.30,

- többi osztály 17.00,

- SZMK: 18.00, Médiaterem.

Pro Patria et Libertate- II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Verseny kiírása és szabályzata

2019.09.09.

rf latinm

Kedves latin szakos Kollégák,

iskolánk, a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium a 2019-20-es tanévben 9. alkalommal rendezi meg a tehetséges, latin nyelvet tanuló diákok számára a II. Rákóczi Ferenc Latin Fordítási Versenyt. A részleteket az alábbi linken lehet megtekinteni. Jó felkészülést kívánunk mindenkinek!

Versenyfelhívás és szabályzat

Tájékoztató az e-ügyintézésről

A 2015. évi CCXXII. törvény alapján a KRÉTA gondviselői felületén egy új menüpont jelent meg: e-ügyintézés. A tudnivalók a mellékelt fájlban olvashatók.

A tájékoztató PDF-formátumban

Iskolai fényképek
rrn1

Kedves Diákok!

Az iskolai rendezvényekről készült képek megtekintéséhez budai-rfg-s (Office365) bejelentkezés szükséges.

Hipersuli
hipernetsuli Intézményünk is részt vesz a Hipersuli programban.

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

E-Kréta használata

2018.09.17.

Kedves Szülők!

Az alábbi linken rövid összefoglaló videót tekinthetnek meg az E-Kréta használatával kapcsolatban.

Videó

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »