Tanulmányi versenyek

Lantosy

Lantosy Károly

Kedves Diákok!

Iskolánkban március 11-én kerül harmadik alkalommal megrendezésre a Lantosy Károly matematika- és  fizika emlékverseny. A jelentkezők két kategóriában indulnak: 7-8.osztályosok és 9-12.osztályosok. Az első három helyezett magas pénzjutalomban részesül. A versenyre az osztályfőnököknél, vagy a fizika tanároknál kell előzetesen jelentkezni.

Március 12-én rendezzük meg második alkalommal a Jablonkay Pál biológia- és kémia versenyt. A jelentkezők két kategóriában indulhatnak. Az első három helyezett magas pénzjutalomban részesül. A versenyre a szaktanároknál lehet jelentkezni.

Jelentkezési határidő: február 28.

A linkekre kattintva a tavalyi versenyeredményeket találjátok.

Eredmény- Lantosy       Eredmény- Jablonkay

Jablonkay

Jablonkay Pál

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban
image002be Tisztelt Szülők!

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető.

Januári osztályozó vizsgák

Kedves Diákok!

A linkre kattintva megtekinthetők a januári osztályozó vizsgák.

Beosztás

Jóga - diákoknak

Kedves Diákok!

Janurától 4 alkalmas hatha jóga foglalkozás indul az iskolánkban, mely segíthet a stresszkeezlésben és a mindennapi kihívásokkal való megküzdésben.

Részletek a hirdetésben, az iskolában kihelyezett plakátokon vagy a linken.

"Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Verseny

2018.11.06.

rf latinm

Kedves Kollégák!

Ebben az évben is megrendezzük a "Pro patria et libertate" II. Rákóczi Ferenc Országos Latin Fordítási Versenyt. A jelentkezési határidőt és a részletes tudnivalókat a linkre kattintva lehet megtekinteni.

A korábbi évek feladatai az oldalsó menü Iskolai információk/ Latin versenyfeladatok menüpont alatt megtekinthetők. Jó gyakorlást kívánunk!

Támogatónk:
harom logo

100 legjobb középiskola

hvg100

Nagy örömmel és büszkeséggel számolhatunk be arról, hogy a HVG Kiadó által megjelentetett 100 legjobb gimnázium 2019 című kiadvány rangsora alapján  gimnáziumunk a tavalyi 80. hely után idén a 73. helyen végzett.

Gimnáziumunkat bemutató részlet

Részletes tájékoztató

Iskolai fényképek
rrn1

Kedves Diákok!

Galéria a gólyaavató és az október 23-i megemlékezés képeivel és videóival.

Megtekintéséhez budai-rfg-s (Office365) bejelentkezés szükséges.

Link

Felvételi tájékoztató a 2019/20-as tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2018.10.17.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL