Gyászjelentés
milak

Szomorúan tudatjuk, hogy 2018. január 18-án elhunyt Milák László biológia-kémia szakos tanár, aki 1961 és 1975 között tanított gimnáziumunkban, és tanítványai számos országos sikert arattak tanulmányi versenyeken.

Emlékét megőrizzük.

Gyászjelentés

Francia filmklub
haziur

Kedves Diákok!

Január 24-én, szerdán 14.40-től a Médiateremben ismét francia filmklub lesz, szeretettel várunk minden érdeklődőt!

A film rövid tartalma

A film trailere

Rákóczi Night 2018.
rrn1

Kedves Diákok!

2018. január 26-án 7. alkalommal rendezzük meg a Rákóczi Night-ot. A mellékelt jelentkezési lapot kell visszajuttatni az érdeklődőknek minél hamarabb, mert az első 100 tanuló vehet részt a programon.

Jelentkezési lap

AranyCORE zenebajnokság
arany janos

Kedves Diákok!

Az Arany János emlékév kapcsán egy pályázati lehetőséget ajánlunk figyelmetekbe: megzenésített Arany-versekkel lehet indulni a versenyen. Részletek Forgács Márta tanárnőnél, vagy az esemény honlapján.

iMenza

Az iMenza rendszer használati útmutatója a linkre kattintva megtekinthető.

A SZÜLŐK AZ IMENZA-TÓL KAPTAK LEVELET DECEMBER 21-22-ÉN, EBBEN A
LEVÉLBEN MEGKÜLDÖTT LINKRŐL TUDJÁK ELINDÍTANI A REGISZTRÁCIÓT.

Nagyon fontos, hogy ezt megtegyék, hiszen a számlákat és a
lemondásokat erről a felületről tudják kezelni.

A februári, illetve a további számlákról emailben értesítést kap
a szülő, amit a regisztrált saját imenza oldalán tud megnézni.

Információk a központi írásbeli vizsgáról a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető. (Új)

Felvételi tájékoztató a 2018/19-es tanévre

Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2018/19-es tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye

bazis szogletes

Gimnáziumunk az Oktatási Hivatal Bázisintézménye.

Bemutatkozásunkat, jó gyakorlatainkat a Főmenüben Az Oktatási Hivatal Bázisintézménye menüpont alatt olvashatja.

« ElsőElőző123KövetkezőUtolsó »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL