Hírek
Ideiglenes órarend és terembeosztás nov. 22. szerda és 23. csütörtök 3-4. órájára
2017 november 21., kedd 09:37

Kedves Diákok!

Kérjük, hogy különös figyelemmel tanulmányozzátok a táblázatot, mert változhatott a tantárgy, a tanár és a tanterem is!!!

Az esetleges további változások miatt (a nap többi órájára vonatkozóan is) nézzétek meg a honlapon az "elmaradó órák" felületét is!!

Szerda   3. óra   4. óra
Csütörtök     3. óra   4. óra

Utolsó frissítés: 2017 november 21., kedd 09:54

Karácsonyi adománygyűjtés
2017 november 20., hétfő 08:57

adomany

Kedves Szülők! Kedves rákóczis Diákok!

Iskolánk az idén is csatlakozott a Szent László Társulat, a Rákóczi Szövetség és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat fővédnöksége alatt meghirdetett karácsonyi ajándékgyűjtéshez, amelynek keretében tartós élelmiszert és édességet, magyar nyelvű mesekönyveket és játékokat gyűjtünk külhoni magyar gyermekotthonok, óvodák és iskolák számára. Az akció december 4-ig tart.
Az önzetlen adományozás növeli a diákok szociális érzékenységét, és erősíti az összetartozás érzését. Kérjük, hogy akik egyetértenek ezekkel az elvekkel, ajándékaikkal járuljanak hozzá, hogy az idén is szebbé tudjuk varázsolni a határon túli gyermekek karácsonyának szebbé tételéhez. A felajánlott adományokat a portánál elhelyezett dobozokba lehet elhelyezni.

Köszönjük!

Regisztrációs felület a nyílt napokhoz
2017 november 10., péntek 11:04

Gimnáziumunk nyílt napjaihoz a regisztrációs felület a linkre kattintva érhető el.

A regisztráció lezárult!

Utolsó frissítés: 2017 november 21., kedd 09:05

Ebédbefizetés
2017 november 08., szerda 20:00

csekk

Kedves Diákok!

Az ebédcsekkek még átvehetők a gazdasági irodában.

Emellett kiosztunk egy tájékoztatót a bankkártyás fizetési lehetőségről és egy nyilatkozatot, amit az igénylőknek november 20-ig vissza is kell juttatniuk az iskolába. Kérjük, figyeljetek a szoros határidőre!

Utolsó frissítés: 2017 november 20., hétfő 09:00

Fogadóórák
2017 október 27., péntek 10:44

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az őszi fogadóórákat az alábbi napokon tartjuk:
November 13. 17.00 - humán tárgyakat tanító pedagógusok
November 20. 17.00 - reál tárgyakat és a testnevelést tanító pedagógusok

A fogadóórára előzetes regisztráció szükséges, amelyet november 6-án 14 órától tehetnek meg az elektronikus napló felületén. Egyes pedagógusok nem a tárgyuknak megfelelő napon fogadnak, ezért kérjük, mindenkinél ellenőrizzék le a dátumot a regisztráció alkalmával. A terembeosztás péntektől (nov. 10.) lesz látható!

Felvételi tájékoztató szülői értekezlet és nyílt napok
2017 október 17., kedd 19:49

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és a felső menüsor felvételi menüpontja alatt is megtalálható!

« ElsőElőző12345KövetkezőUtolsó »