Felvételi
Felvételi tájékoztató szülői értekezlet és nyílt napok (decemberi időpont)

2019.11.01.

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkalkapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva.Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban és ezen bejegyzés alatt is megtalálható!

Kérjük, ha regisztált és nem kap azonnal válasz levelet, várjon egy kicsit, néhány esetben eltelik egy kis idő a válasz megérkezésééig, illetve ellenőrizzék a spam /levélszemét mappát is, néhány esetben oda kerültek a visszaigazoló leveleink. Köszönjük.

A decemberi nyílt napon meglátogatható órák listája létszámokkal.

REGISZTRÁCIÓ  (A regisztráció november 18-án 16 órától kezdődik és 28-án 16 órakor lezár.)

FIGYELEM!! Kérjük, a regisztráció előtt figyelmesen olvassák el!!

- Kérjük, hogy ügyeljenek az email cím precíz megadására!! Nagyon sok a pontatlan elérhetőség!

- Valamennyi meglátogatandó órára csak egyszer, egy regisztráció során lehet jelentkezni. Újbóli belépést a rendszer nem enged, legfeljebb a kapott visszaigazoló email módosítás funkciójával lehet változtatni.

- Egy tanulót csak egy email címről lehet regisztrálni. A többszörös regisztrációt kérjük, TÖRÖLJÉK, vagy mi töröljük!

- Szülői óralátogatásra nem lehet regisztrálni! A szülők számára az órákon való részvétel csak az üresen maradt helyek függvényében korlátozottan lehetséges  a helyszínen történő feliratkozással!

Felvételi tájékoztató a 2020/21-es tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)

2019.10.16.

image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

A latin nyelv tanulása gimnáziumunkban

2019.02.06.

Kedves Diákok, tisztelt Szülők!

Gimnáziumunkban lehetőség van a latin nyelv tanulására. Rövid összefoglalónkból kiderül, miért érdemes a latin nyelvet választani.

Információk a központi felvételi vizsgáról a Budapest II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban
image002be Tisztelt Szülők!

A központi írásbeli felvételi vizsgákkal kapcsolatos tájékoztató a linkre kattintva megtekinthető.