Felvételi
Felvételi jegyzék 2021/22

Kedves felvételiző Diákok, tisztelt Szülők!

A szóbeli felvételi vizsgákat követően nyilvánosságra hozzuk iskolánk felvételi jegyzékét. A link használatával elérhető felületen valamennyi diák szerepel, aki jelentkezett gimnáziumunk egy vagy több képzési területére. A jelentkezési lapon megadott oktatási azonosító vagy jelszó megadásával láthatók az egyéni felvételi eredmények. Kérjük, hogy a felvételi jegyzékről szóló tájékoztató anyagot (melyben fontos határidők is szerepelnek) is figyelmesen olvassák el!

Szóbeli felvételi vizsgák beosztása a 2021/22-es tanévre

A SZÓBELI FELVÉTELI VIZSGÁK TOVÁBBRA IS JELENLÉTI FORMÁBAN ZAJLANAK!

Kérjük, figyelmesen olvassák el a tájékoztató szöveget a szóbeli beosztásról, a ponthatárokról!

FONTOS!! A diákok csak akkor jelenjenek meg a felvételi vizsgán, ha egészségesek és a környezetükben sincs COVID fertőzött személy!

6 és 7 évfolyamos képzés
március 3., szerda március 4., csütörtök március 5., péntek március 8., hétfő március 9., kedd
4 és 5 évfolyamos képzés
angol (0003,0007) német (0004) biológia (0005) rajz (0006)

Tájékoztató a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról

2021.01.29.

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák a tájékoztatót a szóbeli felvételi vizsgákról és a rajz képességvizsgálatról!

Tájékoztató

FIGYELEM! A rajz képességvizsgálatra (02. 24. szerda) csak a diákok léphetnek be az épületbe! A diákoknak a belépéskor a lázmérés és a kézfertőtlenítés, valamint a bent tartózkodás teljes ideje alatt a szájmaszk szabályos viselése kötelező!

A központi írásbeli felvételi vizsga menete és a dolgozatok megtekintése

2020.12.17.

A központi írásbeli felvételi vizsga menete a Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumban, illetve a terembeosztás megtekinthető a linkekre kattintva. Emellett ajánljuk még a Felvételi felső menüsorban lévő gyakori kérdések listáját is áttekintésre!

Felvételi vizsga menete

Terembeosztás

Gyakran Ismételt Kérdések a felvételi eljárással kapcsolatban

2020.11.27.

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi eljárással kapcsolatos információk, hasznos linkek gyűjteménye megtekinthető a linkre kattintva.