Felvételi
Felvételi tájékoztató szülői értekezlet

Kedves Szülők, tisztelt Érdeklődők!

November22-én, csütörtökön 17 órától felvételi tájékoztató szülői értekezletet tartunk iskolánk tornatermében. Ezen a nyílt órákat megelőző tájékoztatóhoz képest bővebben kerülnek kifejtésre a tudnivalók és kérdésekre is lesz lehetőség. (A nyílt órák előtt minden reggel 9 órától is lesz egy szülői tájékoztató.)

Az eseményre nem kell regisztrálni.

Felvételi tájékoztató szülői értekezlet (Új időpont)! és nyílt napok -REGISZTRÁCIÓSS FELÜLETTEL BŐVÍTVE

Tisztelt Szülők, kedves Érdeklődők!

A felvételi tájékoztató szülői értekezlettel és a nyílt napokkal kapcsolatos részletes tájékoztató megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, ne mulasszák el a részletes felvételi tájékoztatónk elolvasását sem, mely a főoldalon a hírfolyamban, és ezen bejegyzés alatt is megtalálható!

Kérjük, ha regisztált és nem kap azonnal válasz levelet, várjon egy kicsit, néhány esetben eltelik egy kis idő a válasz megérkezésééig, illetve ellenőrizzék a spam /levélszemét mappát is, néhány esetben oda kerültek a visszaigazoló leveleink. Köszönjük.

A novemberi nyílt napokon meglátogatható órák listája létszámokkal.

A november 28-29-i nyílt napokra az alábbi linken lehet regisztrálni:

REGISZTRÁCIÓ

A decemberi nyílt napon meglátogatható órák listája létszámokkal.

A 6 és 7 évfolyamos képzésünk iránt érdeklődőknek a december 1-jei nyílt napra az alábbi linken lehet regisztrálni (a link 11.19-én 16 órától nyílik meg):

REGISZTRÁCIÓ

Felvételi tájékoztató a 2019/20-as tanévre (részletes programleírásokkal, a szóbeli felvételi követelményeivel)
image002be Tisztelt Szülők, kedves érdeklődő Diákok!

Gimnáziumunk 2019/20-as tanévre szóló felvételi tájékoztatója megtekinthető a linkre kattintva. Kérjük, folyamatosan kísérjék figyelemmel a honlapunkon későbbiekben megjelenő, felvételivel kapcsolatos aktuális információkat!

Átjelentkezés más gimnáziumba járó – jelenleg 9-11. (hat osztályos gimnázium esetében 8.) évfolyamos - tanulók részére a 2018-19-es tanévre

2018.05.09.

Tisztelt Érdeklődők!

Az átjelentkezés más gimnáziumba járó – jelenleg 9-11. (hat osztályos gimnázium esetében 8.) évfolyamos - tanulók részére

a 2018-19-es tanévre vonatkozó tájékoztatónk a linkre kattintva megtekinthető.

Felvételi ponthatárok a 2018/19-es tanévre

2018.05.02.

Intézményünkben a 2018/19-es tanévre vonatkozó felvételi ponthatárok az alábbiak:

Tagozat kódszáma:     Tagozat neve: Ponthatár:
01  6 évfolyamos képzés Humán 167 pont
02  6 évfolyamos képzés Reál 170 pont